Administrator bazy danych
      (ref. no. 2021.04.0003)

      Lokalizacja: Wrocław

      Zakres obowiązków:

      • Wsparcie użytkowników w zakresie korzystania z bazy danych
      • Dodawanie nowych użytkowników oraz nadawanie uprawnień
      • Edycja i wgrywanie danych do bazy
      • Ochrona danych i zabezpieczenie dostępu do informacji osobom nieupoważnionym
      • Skrupulatne archiwizowanie danych
      • Przeprowadzanie szkoleń z obsługi bazy danych dla nowych pracowników
      • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów związanych z funkcjonowaniem bazy danych
      • Przyjmowanie, identyfikacja i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników
      • Udział we wdrożeniach nowych modułów i funkcjonalności
      • Kontakt z dostawcą bazy danych i zgłaszanie problemów technicznych

      Wymagania:

      • Magister bioinformatyki, nauk biologicznych lub dyscyplin pokrewnych oraz minimum
        2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Exel VBA
      • Mile widziana znajomość języka Python
      • Umiejętność zarządzania czasem oraz zdolność do wykonywania wielu zadań, a także do ustalania priorytetów
      • Dokładność i wysokie zdolności analityczne oraz rozwiązywania problemów
      • Komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie
      • Elastyczność w dostosowywaniu się do zmieniających się potrzeb i priorytetów firmy
      • Biegła znajomość języka angielskiego

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w rozwijającej się polsko-szwajcarskiej firmie w oparciu o umowę o pracę
      • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
      • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: recruitment@captortherapeutics.com

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o załączenie do aplikacji CV zawierającego następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

      Application

      Personal data

      Contact data

      CV File

      Motivation letter