Specjalista ds. projektów
      (ref. no. nr ref. 2020.10.0002)

      Lokalizacja: Wrocław

      Zakres obowiązków:

      • Przygotowywanie zapytań ofertowych we współpracy z członkami zespołu,
      • Ścisła współpraca z kluczowymi członkami zespołu w zakresie podwykonawstwa,
      • Przygotowywanie umów na realizację usług i kontakt z podwykonawcami,
      • Monitorowanie realizacji umów, kompletowanie dokumentacji,
      • Wsparcie administracyjne projektów badawczo-rozwojowych,
      • Przygotowywanie harmonogramów użytkowania sprzętu i rozliczanie kosztów,
      • Udział w przygotowywaniu wniosków o płatność,
      • Przygotowywanie ewidencji czasu pracy personelu,
      • Zadania biurowe zlecone przez przełożonego.

      Wymagania:

      • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk przyrodniczych (biotechnologia, biologia, chemia itp.),
      • Wiedza/doświadczenie z zakresu ekonomii lub zarządzania będą dodatkowym atutem,
      • Doświadczenie w przygotowywaniu umów i współpracy z podwykonawcami,
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, samodzielność,
      • Umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy w zespole,
      • Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowych,
      • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów badawczo-rozwojowych lub innych projektów dofinansowanych z funduszy europejskich,
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym tworzenie dokumentacji projektowej.

      Oferujemy:

      • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
      • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między godziną 7:00 a 10:00),
      • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji,
      • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
      • Dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy:

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Prosimy o załączenie do aplikacji CV zawierającego następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

      Application

      Personal data

      Contact data

      CV File

      Motivation letter