Specjalista ds. finansowych
      (ref. no. 2020.05.0001)

      Zakres obowiązków:

      • Tworzenie analiz i raportów zarządczych,
      • Analiza i kontrola budżetów projektów,
      • Budżetowanie, wsparcie w przygotowywaniu prognoz finansowych, biznesplanów,
      • Przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych,
      • Współpraca z biurem projektowym,
      • Współpraca z księgowością,
      • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami finansowymi ( banki, leasingodawcy, ubezpieczyciele),
      • Analizy ad-hoc.

      Wymagania:

      • Wykształcenie wyższe, kierunek ekonomia lub finanse,
      • Umiejętności analityczne,
      • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office, w szczególności Microsoft Excel,
      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
      • Od kandydata oczekujemy proponowania ulepszeń, dążenia do osiągania wyników, podejmowania decyzji, chęci stałego doskonalenia się.

      Oferujemy:

      •  Zatrudnienie w rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,
      •  Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między godziną 7:00 a 10:00),
      • Możliwość stałego rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji,
      • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego,
      • Dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie.

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

      Prosimy o załączenie do aplikacji CV zawierającego następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

      Application

      Personal data

      Contact data

      CV File

      Motivation letter