Technik Laboratorium
      (ref. no. 2019.04.26)

      Kandydaci bez minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku nie będą rozważani.

      Wymagania podstawowe

      • wykształcenie minimum średnie: biotechnologia, biologia komórki, biologia molekularna lub pokrewne,
      • minimum 3-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy,
      • komunikatywny język angielski,
      • dobra organizacja pracy,
      • dokładność, terminowość,
      • chęć nauki nowych technik laboratoryjnych
      • umiejętność pracy w zespole.

      Zakres obowiązków

      • dbałość o powierzony sprzęt i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny,
      • utrzymywanie czystości w laboratorium,
      • znajomość metod stosowanych w biologii molekularnej / biochemii / biotechnologii
      • przygotowywanie odczynników i zapewnienie ich właściwego przechowywania, m.in. buforów, roztworów antybiotyków i innych substancji, przygotowywanie pożywek hodowlanych i żeli SDS-PAGE,
      • kalibrowanie i nadzorowanie sprzętów kontrolno-pomiarowych.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu w szybko rozwijającej się firmie biotechnologicznej,
      • udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach, konferencjach i warsztatach,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • opiekę medyczną,
      • dofinansowanie do ubezpieczenia na życie.

      Application

      Personal data

      Contact data

      CV File

      Motivation letter